bildirim
down
chat tv tr Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım chat.tv.tr, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da oda içine girebilirsin.
Captca
gizlilik

Gizlilik

Chat.tv.tr sitesi olarak kullanıcılarımızın gizlilik haklarına her anlamda saygı duyan ve sitede geçirilen süre içerisinde sorun yaşanmaması için gayret eden bir ekibiz. Kullanıcılarımızın site içerisinde vakit geçirirken kişisel bilgilerinin güvenliğinin sağlanması en büyük önceliklerimizden biri. Sitemiz içerisinde yapılan hizmetler doğrultusunda veri toplanabilmektedir. Aşağıda toplanan verilerin nasıl korunduğu ile ilgili ayrıntılı bir açıklama bulunmaktadır.

Sitemizin kuruluş amacı ve verdiği hizmetler gereği kullanıcılar tarafından bazı bilgiler alınabilmekte ve birebir görüşmeler sağlanabilmektedir. Bu kişisel bilgiler sitenin doğası gereği ortaya çıkmaktadır. Sitemiz içerisinde chat hizmetinden yararlanabilmek için verilen bilgiler rumuz ve şifre ile sınırlıdır. Bu bilgiler ile chat odalarına giriş yapabilmek ve sohbet edebilmek mümkündür. Kullanıcılar rumuzları aracılığı ile diğer bireyler ile iletişim kurabilir ve diğer kullanıcıların rumuzlarını görebilirler. Rumuz aracılığı ile kullanıcı araması yapmak mümkündür. Ancak site içerisinde bir başka bilgiye ulaşım sağlamak mümkün değildir.

Chat.tv.tr olarak sitemiz içerisindeki kişisel bilgiler yalnızca site ekibi tarafından görüntülenebilir. Site ekibi dışarısından üçüncü kişilere site içerisindeki kişisel bilgiler kapsamında herhangi bir bilgi paylaşımı sağlanmamaktadır.

Kayıt olan kullanıcılardan alınan e mail hesabı yalnızca iletişim kurabilmek amacı ile istenmektedir. Site ile ilgili yeni veya temel bilgilerin kayıtlı kullanıcılara ulaştırılabilmesi e mail yoluyla sağlanmaktadır. Bu hizmet dışında kayıtlı kullanıcıların mail hesabı ile ilgili bilgiler başka bir şekilde kullanılmamakta ve hiçbir üçüncü şahıs ile paylaşılmamaktadır.

Site içerisinde kullanıcılar arasında geçen konuşmalar herhangi bir kayıt altında tutulmamaktadır. Ayrıca hiçbir kuruluş veya kişi ile paylaşımı da gerçekleştirilmemektedir. Site içerisinde yapılan konuşmalar anlık olarak devam ettirilmekte ve sonrasında silinmektedir. Kullanıcılar arasında geçen sohbet ve bilgi akışı site tarafından başka kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır. Ancak site içerisinde kullanıcıların kendi iradeleri ile başka bir kullanıcıya kişisel bilgilerini vermesi de önerilmemektedir.

Siteye ulaşım sağlanırken kullanıcıların ID bilgileri tanımlanmaktadır. Ancak ID bilgileri site içerisinde herhangi bir amaç için kullanılmamakla birlikte başka bir şahıs ile de paylaşılmamaktadır. Kullanıcılar sitemiz içerisinde tamamen güvenli bir ortamda sohbet edebilmektedir. Gizlilik sözleşmesi kapsamında hiçbir kullanıcının siteye ulaştırdığı herhangi bir bilgi iletişim sebebi dışında kullanılmamakta ayrıca başka şahıslar ile de paylaşılmamaktadır.

Chat.tv.tr sitemiz içerisinde kullanıcılardan kredi kartı, ödeme yöntemi gibi bilgiler istenmemektedir. Sitemiz içerisinde yalnızca rumuz aracılığı ile sohbet edebilme ve kayıtlı kullanıcılar için kullanıcı adı mail bilgileri istenmektedir. Bu sebeple site kullanıcılarının olabildiğince az, asgari düzeyde bir bilgi aracılığı ile iletişim sağlaması amaçlanmaktadır. Kullanıcıların kendi isteklerinin dışında vermesi gereken bir bilgi söz konusu değildir. Sitede chat yapabilmek için bir rumuz belirlemek ve şifre oluşturmak yeterlidir. Sonrasında kullanıcı dilediği şekilde sohbet edebilir ve siteden ayrılabilir.

Siteye kayıtlı kullanıcı olarak devam eden kişiler dilediği zaman site ile bağını kesebilir. Firma olarak önceliğimiz güvenli bir ortam oluşturmaktır. Bu sebeple en az bilgi ile ve bilgilerin kesinlikle özel ve gizli tutulmasını sağlayarak hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizin bu gizlilik içerisinde devam etmesi en büyük temel prensiplerimizden biridir. Herhangi bir bilginin bir kısmı veya tamamının üçüncü kişi ile paylaşılmasını önlemek için gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen göstermekteyiz.

Admin
Makale Yazarı :
heart 374